Tüm Kategoriler


Sayfalar

Sanırım Bu Bir Hastalık

  Merhaba sevgili günlük! Tamam, bu bir şakaydı…
 Ben 24 yaşında, sürekli ölümü düşünen ve hayatının büyük bir kısmını pişmanlıklarla geçirmiş, erkekçe ve onurlu bir yaşam sürme mücadelesi veren bir birey olmak ile yok olmak arasında kalmış, bazen neden çekindiğini bile bilmeden topluma karışmaya çekinen biriyim. Sanırım tam olarak bu şekilde değil. Fazlası var ama… Bir de kendimi doğru ve yeteri kadar ifade edememe sorunum var.
 Çok hızlı bir hayat yaşadım. Askere gidinceye kadar hayatım çok keyifliydi. Sonra nasıl olduysa içimdeki o çocuk öldü! Evet, askerdeyken yeteri kadar ilgilenemediğimden ölmüş olma ihtimali yüksek. Fakat bu durum hiç iyi olmadı. Kendimi çok büyük bir baskı altında hissediyorum. Sonrası nasıl olacak, beni neler bekliyor onu da bilmiyorum. Bu siteyi buldum ve bu ilk yazım... Ara ara buraya gelip içimi dökeceğim. Hepinizden çok özür dileyerek saygılarımı sunuyorum…
Yazar Hakkında

cihat yıldırım

Edit: Admin


Yorumlar

PoLYaNNaMarch 2, 2016 Reply

Kendi kendini analiz edebilmek büyük başarı, ve yalnız olmadığı bil, ama çözüm için bir uzmana danışarak düşüncelerini nasıl pozitifleştirebilir ve hayata bakışını toparlayabilirsin öğrenebilirsin.


Senin Yorumun