Tüm Kategoriler


Sayfalar

Bağımlı Olduğumuz Kişiler

  Yorucu bir günden sonra insana iyi gelecek şeylerin listesi şöyle:
- Kahve
- Dinlenmek ve müzik dinlemek
- Kitap okumak
- Ailenizle vakit geçirmek
- İçinizi dökmek için yazı yazmak (Çok iyi bir yöntemdir!)
 Bu liste böyle uzayıp gidiyor. Ancak bence en önemlisi arkadaştır! Çünkü her insanın birilerine ihtiyacı olur. İşte bununla ilgili sonunun iyi mi kötü mü bittiğini bilmediğim bir hikayem var...
  Eskiden bir arkadaşım vardı. Kafama bir tek o uyuyordu ve genellikle onunla vakit geçiriyordum. Biz çok iyi arkadaştık, hem de ben kolay kolay kimseyle anlaşamazken (nedeni ise aşırı utangaçlık ve korku). Bu arkadaşım herkesle takılabiliyordu. Günler geçtikçe bir şeyler yanlış gitti. Şimdi bile tam olarak açıklayamadığım bir şeyler... Ben ona bağlanmıştım, yani kolay kolay bırakamamak gibi. Bunu sigara veya bir maddeye bağımlılık gibi düşünebilirsiniz. Bir süre sonra benden uzaklaşmaya başladı. Sanırım yeni yüzler görmek istiyordu. Nedensiz yere bıraktı sanıyordum ama şimdi içimden bir ses bir sebebi olduğunu söylüyor.
 Sizce nedeni ne olabilir? İnsanlarla harika iletişim kuramıyor olabilirim ama benim de elimden bir şey gelmeli değil mi? Hayatım boyunca yalnız kalmak düşüncesi beni korkutuyor.
 Peki sizin başınıza bu tür bir olay geldi mi? Ya da bununla ilgili bir fikriniz var mı? Lütfen yorumlara anlatmaktan çekinmeyin çünkü burası herkesin kendisi gibi olabileceği bir yer!

 

 

Edit: Sword76
Yazar Hakkında

Didem Güven

Yorumlar

Sword76May 11, 2016 Reply

Bence devamlılık sorunun var. Bir noktadan sonra konsantrasyonun kayboluyor. Yanlış da olabilir ama bu benim kişisel fikrimdir ve beni bağlar. Konuya girişinle çıkışın arasında uyumluluk gördüğümü söyleyemem...
Gelelim arkadaş! konusuna. Seninkisi biraz Ace Of Base olmuş. Yani kötünün sana göre iyisi :)) Anlattığın olaya göre (ki bu durumu bir de karşı taraftan dinlemek lazım) aranızda bir arkadaşlık ilişkisi zaten yokmuş. Sen, seni, sana rağmen idare eden birini bulmuşsun ama bir süre sonra karşı taraf sende ya da bu arkadaşlığın(!) özünde bir şey bulamamış.
Çok da kafanı takma... Hayat uzun daha bir çok tanımadığın insan hayatına girecek bir çok iyi tanıdığın insan hayatından çıkacak... Su akar yatağını bulur çok da şey yapmamak lazım :))


Senin Yorumun