Tüm Kategoriler


Sayfalar

Yıl Sonu Balosu

  Merhaba millet! Uzun zamandır yazamadım çünkü sınavlarla boğuşmaktaydım. Biz gençlerin işi de çok zor. Bunlar yetmezmiş gibi bir telaş daha ekleniyor. Özellikle biz kızlara: Balo telaşı!
 Evet, bazıları çok önemsemez ve pek özen göstermeden de iyi görünmeyi başarırlar. Onlar şanslı arkadaşlarımızdır. Tabi görünüş tüm mesele değil. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz son özel geceniz (tabi ki sonra da görüşebiliyorsunuz ama yine de aynı şey değil!) olacak ve biraz duygusallaşabilirsiniz. Özellikle hassas arkadaşlerımıza sesleniyorum: O rimeller, kalemler akacak, eyelinerlar kara yağmur gibi inecek gözlerinizden. Ama bence bu kadar üzülmenin anlamı yok tabi ki. O işin tatlı bir heycanı da vardır bilirsiniz. İşte o anları ben de yaşamak üzereyim. Kalbim küt küt atıyor, düşündükçe sevinçle doluyorum artık mezun oluyorum, ben de büyüyorum diye. İnsanın içine gurur da doluyor. Ama en çok da öğretmenlerime üzülüyorum. Arkadaşlarla görüşülür ama ya öğretmenler? Onlar unutuluyor. Hepsinin üzerimizde büyük emekleri var unutmayın. Arada bir kaç yaşında olursanız olun, telefon açmanızı öneririm.
 Evet, büyük gün geldiğinde size olanları anlatmayı ve fikirlerinizi okumak için sabırsızlanıyorum! Peki sizin balolarınız ya da mezuniyetiniz nasıl geçti? İlginç, komik veya utandığınız anlar oldu mu? Hepsini okumak isterim...  (Erkekler hakkında da yazabilirsiniz!)

 

 

Edit: Sword76
Yazar Hakkında

Didem Güven

Yorumlar

Sword76June 8, 2016 Reply

Bir iki şey yazacaktım ama bayanlara hitaben olduğunu sezinledim ve vaz geçtim :))

MaviKız006June 9, 2016 Reply

Demek bayan değilsiniz :) Olsun yine de yazabilirsiniz. Bu arada bir şey soracağım. Bir iki yazımda edit olarak sizin adınızı gördüm ve bazı kelimeler de değiştirilmişti. Sizin sayfanıza baktığımda benim yazım duruyordu sonra düzelttim. Bunu açıklayabilirs misiniz? Şimdilik sizi suçlamıyorum ama...

Sword76June 10, 2016 Reply

Tüm soru ve şikayetleriniz için iletişim adresimizi kullanabilirsiniz. Size mutlaka cevap verilecektir :)
Adres: "aramizdakalsinyonetim@gmail.com"


Senin Yorumun