Tüm Kategoriler


Sayfalar

Sonunda Bitti!

  Uzun bir aranın ardından yine merhaba! En son size mezuniyetimden önce hissettiklerimi ve sonra olanları anlatacağımı söylemiştim. Ve... Sonunda mezuniyet törenini de baloyu da atlattım. Bir şekilde. Çok eğlenceli ve değerli zamanlar olduğunu söylemeliyim. O bol kahkahalı, danslı, şamatalı günlerden sonra karne günü geldi çattı. Ve tahmin edeceğiniz gibi herkes gözyaşlarında boğuldu! Ben ve birçok sert arkadaşım bile. Aslında, üzülmemem gerekirdi çünkü burada çok fazla arkadaş edinememiş ve yeterince kötü şeyler yaşamıştım. Bunca sene sabırlı davranıp gideceğim günü heyecanla beklemiştim.
 
Ama bir şeyler ters gitti içimde. Evet, şu an benim göbek atmam gerekiyordu belki de. Yapamadım. Hem birkaç değerli arkadaşımı hem de öğretmenlerimi aklıma getirdikçe cidden pişman oldum öyle yaptığıma. Demek ki insan çok az da olsa o değerli insanlara ve anılara sahip olursa bağlanırmış. Farkında olmadan da olsa! Büyük dersler aldım orada ve boyumun ölçüsünü de. Fazla uzatmayacağım artık. Benim de hatalarım oldu ve belki de o kördüğümü atan da bendim içimdeki sorunlara.
 Umarım nasıl hissettiğimi az da olsa anlıyor ve fikirlerinizi benimle paylaşıyor olursunuz. Yorumlarınızı bekliyorum...

 

 

Edit: Sword76
Yazar Hakkında

Didem Güven

Yorumlar

ulsailmazJune 24, 2016 Reply

hayırlı olsun

Sword76June 27, 2016 Reply

Liseyi bitirdiğim zamanı hatırladım, okulun kapanış törenine dahi gitmemiştim. Küçük bi kız meselesi vardı da :))
Bundan sonraki öğrenim hayatında başarılar dilerim... Daha yolun uzun, yeni insanlar yeni öğretmenler de tanıyacaksın...Yani o boşluk dolar. Bu duygularını unutursun zamanla...


Senin Yorumun