itiraflar

Herşey Aramızda Kalacak! AramizdaKalsin.Com

Anlatmam Gerek
 On altı yaşındayım. Annem ile babam ayrılar, ben annemle kalıyorum. Okulda arkadaşlarımla aramda tatsız olaylar yaşandı. Okul idaresi velimi görüşmek için okula çağırdı. Yaklaşık bir aydır bizim sınıftan bir çocukla çıkıyoruz. Annem böyle sevgili olaylarına falan sıcak bakmayan birisi... Okula geldiğinde hocalardan abuk subuk bir biçimde sevgilim olduğunu öğrenecek. Benim hocalardan önce durumu anneme anlatmam lazım. İlk ve doğrusu neyse o şekilde benden duyması daha iyi olur diye düşünüyorum. Ama bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum. Annemle konuşmaya çekiniyorum. Anlayacağınız fikir tavsiye ve yardıma ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum… Şimdiden teşekkürler…
Yazan: buse12 Kategori: İtiraflar Tarih: 07.12.2012  Onay: Sword76
Bu Gün 163 Kişi Okudu. Toplam 7 Yorum Aldı

Sword76 Admindmin: 08.12.2012

okulda yaşanan tatsız olayla çıktığın çocuğun ilgisi varsa her ne olursa olsun doğruyu annene anlat. ama uzak yakın ilgisi yoksa durduk yere panik yapıp zaten sıkıntılı geçecek şu dönemde annene sevgilinden falan bahsetme, daha sonra bahsedersin. öğretmenin işi gücü yok ilgisizce senin özel hayatını mı ifşa edecekler annene karşı... ya da sen olayı tam anlat ona göre yardımcı olmaya çalışalım.

pretty editörditör: 08.12.2012

cevapSword76 Hitaben;
bu yorumun altına ben de imzamı atıyorum :) aynı fikirdeyim.

Katara : 08.12.2012

bana kalirsa ,ogretmene aile durumundan birazda olsa bahsedip kendini biraz acindirip bu olayi ailene daha sonra anlatmani saglayabilirsin; konusmaya gelince bence en dogru sekilde anlatmani tavsiye ederim.

nick3594 : 08.12.2012

9. sınıfta kopyadan yakalanmıştım. müdür yardımcısı babamı çaırmak istemişti.ben de tırstığım için hocam babam çok disiplinli birisi bana çok kızar tarzı şeyler söylemiştim.bunun üstüne bana yapmadığı kalmamıştı diyebilirim sevgili öğretmenimin.ayrıca evebeyni ayrı olan kişilere her zaman bir önyargı vardır toplumumuzda.

08hopa08 : 10.12.2012

vallahi bir erkek için değmez erkek olarak diyorum :)) annene hiç söyleme nasıl olsa birgün ayrılırsın :)

katara : 10.12.2012

cevap08hopa08 Hitaben;
oyle olur mu yaa nasil olsa ayrilcam mantigi ile dusunmenin yanlis oldugunu dusunuyorum ben cunku o zaman hic sevgli olmaslardi demi? karsidakine ayipp valla,kullaniyormus gbi.cikiyoruz ama birgun ayrilcz . :))

philosophia : 11.12.2012

birşey demez öğretmenler. güven bana. devam et ilişkine. birşey derlerse yanlış anlamışlar dersin :)

Üye Adı:

Şifre:

Sitede Şuan 1 Üye ve
103 Misafir Var
Toplam Aktif: 104

Popüler Konular
Son Yorumlar