itiraflar

Herşey Aramızda Kalacak! AramizdaKalsin.Com

Kâğıt Tasarrufu
 Ağaçların kâğıt haline gelene kadar, çokca işlemden geçtiğini hepimiz biliriz. Kolay elde etmediğimiz şeyleri, kolayca ve umursamazca da tüketmemeliyiz. Dosya kâğıtlarını, defter kâğıtlarını, hatta peçete ve tuvalet kâğıtlarını tasarruflu kullanmalıyız. Belki çok minik bir katkı, ama attığımız her kâğıdı ikinci kez düşünmeden atmayalım ve eğer geri dönüşüm kutuları varsa, oraya atalım. İlkokulda öğretmenlerimiz, sayfa atlamamıza izin vermezlerdi. Şimdi düşünüyorum da, ne iyi yapıyorlarmış.
Yazan: PoLYaNNa Kategori: Güncel Tarih: 29.02.2008  Onay: sword76
Bu Gün 184 Kişi Okudu. Toplam 12 Yorum Aldı

guelacti editörditör: 29.02.2008

sadece kagitla kalmamali tasarruf meselesi hele su dahada önemli dünyadaki hersey artik yavas yavas tükeniyor torunlarimiza ve onlarinda torunlarina birsey birakmayacagiz bu gidisle ufakta olsa bir katkimiz olmali
yazin icin tesekkürler

PoLYaNNa Admindmin: 29.02.2008

cevapguelacti Hitaben;
guelacti bacim, du$undum de siniflar buyudukce, kagit tasarrufu azaliyor. bir bakmi$iz, lise ve unilerde artik neredeyse umursamaz hale gelmi$iz. umarim buna her zaman dikka edebiliriz. te$ekkurler :)

guelacti editörditör: 29.02.2008

cevapPoLYaNNa Hitaben;
valla ben artik herseyi dijital olarak biriktiriyorum dikkat etmeye calisiyorum ama yinede ufak bir hata oldumu mecbur tekrar cikartmam gerek o sayfayi berbat bir olay

uzakmars : 29.02.2008

cevapPoLYaNNa Hitaben;
eline sağlık poli.geri dönüşüm kutuları bunun en güzel çaresi.birde bu işi asıl ihtiyaç içinde olanlar yapsa daha güzel olacak.ben bizim buralarda yapanların ihtiyacı olmayanlar olduğunu biliyorum.ilginçtir ama üzülürkende sevinmek zorundayım,çünkü onlarda yapmasa çöpün içinde kalırız.

PoLYaNNa Admindmin: 29.02.2008

cevapuzakmars Hitaben;
´daha cok geri$im kutusu gerek´ diyenler oluyor. in$allah bu konuda daha hassas oluruz. sizin de elinize saglik abi :)

uzakmars : 29.02.2008

cevapPoLYaNNa Hitaben;
rica ederim.biz dernek olarak bu konuya bir eğilelim dedik.çok başarılı olamadık şimdilik.bakalım şimdilik kendimiz toplayıp fabrikaya götürüyoruz ama çok küçük çaplı oluyor.

uzakmars : 29.02.2008

cevapsword76 Hitaben;
evet haklısın.bayanların en tehlikeli yaşını biliyormusun?

uzakmars : 29.02.2008

cevapsword76 Hitaben;
çok naziksiniz:)))))))))))))))

Nilsu : 29.02.2008

her konuda olduğu gibi bundada çok müsrüfüm...bişeylerin kıymetini bi müddet sonra iyice anlıycaz ama yine iş işten geçmiş olacak..

gulbahçelim : 29.02.2008

polim hel sen bunu benim küçük kızıma anlat anlatabilirsen tabiki:))sürekli kendini silmekten yakında eskiyecek yüzü:))tükettiği selpak ıslak mendil sayısı rekor olacak..

Mostar : 29.02.2008

biz işyerinde bir uygulama yapıyoruz artık kağıtlarımızı bir kutuda toluyoruz ve belediyenin kağıt toplayan göverlisine veriyoroz.

duru : 29.02.2008

cevap8Subat Hitaben;
cam da sile bilirsin ama hem silip hem okuma derim :))

Üye Adı:

Şifre:

Sitede Şuan 1 Üye ve
21 Misafir Var
Toplam Aktif: 22

Popüler Konular
Son Yorumlar