itiraflar

Herşey Aramızda Kalacak! AramizdaKalsin.Com

Ensest İlişkiler
 Genelde erkeklerin, kızlarına ya da kız kardeşlerine göz koyduğu haberlerine aşinayız. Ama dün okuduğum bir haber bana "pes artık" dedirtti. Almanya´da, küçük yaşlarda iki çocuğunu yurda bırakan bir kadın; ilerleyen yıllarda iki çocuğunu da yanına alıyor ve birlikte yaşamaya başlıyorlar. Bir gün büyük olan çocuğu annesi ve erkek kardeşini yatak odasında sevişirken yakalıyor. Anne ve oğlunun tam dört yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkıyor.
Yaradılışımız gereği Allah-ü Teala kan bağımız olan, birinci dereceden yakınlarımıza karşı bizim gözlerimizi kapamıştır. Yani bir annenin ya da babanın öz evlatlarına, bir kardeşin diğer bir öz kardeşine nefsinin kabarması mümkün değil. Öyleyse insan ister istemez sorguluyor; aile içinde nasıl böylesi ensest ilişkiler meydana geliyor?
Mesela; iki sene boyunca öz kızına tecavüz eden bir baba, olay ortaya çıktığında ve kendisine neden bunu yaptığı sorulduğunda şu cevabı veriyor; "ben bir ağaç yetiştirdim, ilk meyvesini de ben yemek istedim" bu nasıl bir hali ve nasıl bir düşünce yapısıdır ben cevap bulamıyorum!...
Yazan: YaKaMoZ Kategori: Hayata Dair Tarih: 27.04.2009  Onay: AYISIGI
Bu Gün 11392 Kişi Okudu. Toplam 72 Yorum Aldı

sahraye : 27.02.2011

nutkum tutuluyor,midem bulanıyor,ne tahmin etmeye aklım,ne cvp bulmaya düşüncelerim yetmiyor..kanım donuyor yaa inanamıyorum böyle şeylere..hayvan bunlar desem hayvanda bile bu vahşilik yk..pis yaratıklar..

Calimerom_81 : 04.03.2011

alla kmsenin başına vermesin...! bnce özlük problemi var yani öz değildir bunu yapan bi çocuk yada anne baba...! öyle bişey yok yanii çok ktü ve iğrenç bişe :( yazık iiice aştı insanlar kendileriniiii

Lucas06 : 11.03.2011

serıat bunlara lazım ıste keseceksın meydanda kafalarını hayvanlar bıle yavrusunu esırger korur

duru : 11.03.2011

cevapLucas06 Hitaben;
tipik bir yeni üye tavrı el mundo el klasıko :)

Lucas06 : 11.03.2011

cevapduru Hitaben;
neden oyle dedınkı sımdı ;)

duhaa : 02.05.2011

söylenecek çok şey olmasına rağmen söyleyecek bişey bulamıyorummm gör ki bu hayatta yaşa ki daha neler göreceğiz yaşayacağız kim bilirr.

NaPPoLyoN : 16.05.2011

yazıklar olsun. başka nedenirki. dilim dilim doğrayacaksın böylelerini.

evrenin.hakimi : 13.06.2011

cahillik desem değil aptallık desem oda değil bu olsa olsa psikiyatrik bir vaka. kendi öz evladına bunu yapan yada kendi öz evladıyla birlikte olan insan insan değil ve aklını yemiştir...

fbfenerly : 03.08.2011

lanet olsun lan böyle insan takılan yaratıklara.!!!!!

bonzo : 21.08.2011

doğu adetlerinde hala erkekler ölmüş erkek kardeslerinin eşleriyle evlenebiliyorlar uzaklara gitmeye gerek yok ülkemizdede benzeri çok olay duyuyoruz

FERYAL : 06.09.2011

bence bu tür olan seyler zevk ve nefisdende öte seylerdir bu tûr sapiklar zevki ve nefside asmislardir bunlar hasta insanlardir ve malesefki asla iyilesemicek hastalardir, her insanin dogusdan itibaren beyninde olusan cesitli ucreler vardir ve bu hastalarda onu bu sekilde davranmaktan koruyan ucreler ya gelismemistir yada zamanla yok olmustur bu yok olmasida buyuk bir payda kendi gecmisinde onlarda bu tur veya deisik sekilde iskence dayak taciz,.. seyleri yasamis olmasidir bu yuzden kendi fikrimce bu tur insanlar ortadan kaldirilmalidir, bunu soylerkende hic icim acimiyor cunki onlarin yaptiklari seyler insan disi igrenc seyler, basina bu sekil olaylar gelenleride cok guc ve sabir diliyorum.

koruma34 : 16.09.2011

bende senin şaşırmana şaşırdım.senin şehrinde türkiyenin bildiği enses köyler varr.almanyaya bakmana gerek yokk.

erdem : 19.09.2011

sadece yabancılra suç bulmayalım malesef ülkemizdede böyle yapan insanlar var imansızlık herşeyi yaptırır insana allah kimseyi imansız yapmasınn

secret_06 : 20.09.2011

insanlıktan çıkmış mahlukat bunlar başka söz yok

caan_35 : 19.11.2011

hayat insana herşeyi yaptırır buda normaldir

502super : 04.12.2011

ne insanlar var şu dünyada. abartısız söylüyorum aynı dünyada yaşadığım için kendimden utanıyorum. belki bende çok doğru değilimdir ama bu kadarda olmaz yani.

beto : 23.12.2011

herşey insanlar için......... başka söze gerek yok.

trajediperisi : 28.01.2012

kıyamet alametleri işte..
yazık..

sose : 18.02.2012

inanılır gibi değil. insanın tüyleri ürperiyor!!!

realdjferdy : 29.03.2012

bir kaç örnek vermişsiniz ama bu konunun en popüler konu olması başlığınızdan kaynaklı. sonra neden böyle diye aranıyoruz.

mat.kap.tan : 29.04.2012

yazık ne dıyelim.insan iste erkek kadın ayrımı yok nefıs onemlı.

sevdayeli : 14.05.2012

allah herkeze dogru yolu göstersin nefsine hakim olmayı ögretir inş lah coook igrenç bi durum yaa

nogayhan : 03.06.2012

ben çocukluğumda büyüklerim ve elinden kuranı düşürmeyen atalarım anlatırdı..." dünyanın sonuna doğru bina ve zina çoğalacak.. "aile içi ilişki olacak ana çocuğu ile yatacak".. vs bunlar kıyametin alametleri olacak" derlerdi işte o günden beridir hiç gözümü dünyadaki gelişmeleri ve afetleri yakında takip ettim. bu yukardaki enses ilişkiler sadece buz dağının gözüken yüzü. daha ne pislik olaylar var bir bilseniz. sizlere kuran´dan birkaç ayeti hatırlatarak sözümü anlayanalra ithafen tamalamak istiyorum.

- sapıklık içinde bir toplum olan ve erkelerle bile cinsel ilişki yaşayan toplujm olan lut kavmi ..c.c allah onalrı top yekün yok etti bak google >> pompei halkının başına gelenler (ibretlik) ve bunlar gibi nice nesilleri helak etiğini yani açıklayan c.c allah´ın kelamı olan kuranı kerim2 de ifade ettiği üzere nice sapık toplumları yok etiğini açıklamışıtr. en çarpıcı ayet de.. lut, kavmine dedi ki: "alemlerde, sizden önce hiç kimsenin yapmadığı ´fahşayı´ (hayasızlığı) mı yapıyorsunuz? gerçekten siz, kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? doğrusu siz, ´müsrif´(haddi aşan) bir kavimsiniz."

ve bun üzerine c.c allh o toplumu kökden yok etti. işte sizlerde kafanız kuma gömmeyin araştırın arapç sanıp okumaktan yüz çevirdiğimiz kuranda türkçesini okuyun ki bu günki olaylar nasıl ifşa edilmiş ve benim çocukluğumdan bu yan adikakt ettiğim , "dünyanın sonu" konusunu daha aydınlanmış olarak yakınen anlamış ve enses ilişkilere de bir yanıt bulmuş olacaksınız kanımca.
----------------- ---------------------------- < br>allah sefillerin ve tüm toplumu hayasiliklari ile sonunu getiren sapiklarin şerrinden korusun.. amin.

Faruk : 24.06.2012

dünyada olmayan olay yok yalnız duyulmayan olay çoktur. şimdi bunlar toplum içerisinde yaşıyorlar inançsızlığın sonu buraya kadar geliyor.allah hepsini ıslah eylesin diyecek başka bişey bulamıyorum.

bayan_x : 30.06.2012

sen boyle haberlere bakma tatlım bakarsan yanı cok takarsan boyle olayları senıde bulur bende duydum bu haberı herkes gıbı ceza okudum zaten allah katında yerı yok o kadının salla gıtsın bos bos seylerle ugrasma .*

beckeam : 16.08.2012

ıgrenc bır sey allah korusun yarabbım

magisterx : 29.08.2012

sözün bittiği yer.. ne denilebilirki.... allah ıslah etsin...

yaminis : 19.10.2012

malesef almanya gibi bir cok hiristiyan ülkelerde bu gibi olaylar cook olmakta.cok olmadi benim bu kaldigim alman muhitinde yine böylesi bir olay cikti ortaya.igreniyorum nalet olsun sasirmis dinden imandan uzak kalmis insanlara!
hayatta en nefret ettiyim 1.ensest 2. cocuk ve kadin tecavüzü kiyamet kopuyor icimde haberleri okuyunca,haykirmak istiyor tüm canilere....

aramizdayeni : 20.11.2012

insan pisliğe batmayagörsün .. biz muhtemelen henüz insanlığın güzel özelliklerini yitirmediğimiz ve haya denen şeyden hala nasipli olduğumuz için aklımız almıyor anlamak bile istemyoruz ama insanların yaptıkları şeyler bunlar :=?(

mertdert : 03.03.2013

şeriat meriat demeden önce googleye los zetas ya da executed yazın sonra şeriatı konuşun.yorum yok iğrenç bir olay.

Üye Adı:

Şifre:

Sitede Şuan 1 Üye ve
247 Misafir Var
Toplam Aktif: 248

Popüler Konular
Son Yorumlar