Tüm Kategoriler


Sayfalar

Site Kuralları

    SİTE TEMEL KURALLARI

- Türkiye Cumhuriyeti Anayasasını ve Devletin Bölünmez Bütünlüğünü hedef alan, bölücü ve rejim karşıtı illegal örgütlerin propagandasını yapan, öven ve bu örgütleri meşrulaştırmaya çalışan yorumların yapılması YASAKTIR. Bu durum “İfade Özgürlüğü” kapsamında değerlendirilemez.

- Dil, din, cinsiyet, siyasi düşünce ve felsefi inanç… Coğrafi ve kültürel farklılık vb. sebeplerle ayrımcılığa neden olabilecek yorumların yapılması yasaktır.

- Üye kişisel bilgileri Anayasa ve diğer mevzuatlarla düzenlenen “kişisel verilerin korunması” kapsamında değerlendirildiğinden 3. şahıslarla paylaşılması olasılık dahilinde değildir.  Ancak adli makamlarca resmi kanallardan talepte bulunulması halinde bilgiler adli makamlara iletilir. Bu durum da konunun istisnasıdır.

      SİTE GENEL KURALLARI

- Sitemizde, alıntı, şiir tarzında, tamamı büyük harflerden oluşan, anlam bütünlüğü olmayan ve imla kurallarına uyulmayan yazılar YAYINLANMAMAKTADIR. 

- Yazı kontrol ve yayına verilme süresi azami 48 saattir.  

- Formata uymayan yazılar; PROBLEMLİ olarak işaretlenerek, yayınlanmama sebebi not düşülerek yazara iade edilir.

- Genel ahlaka aykırı, küfür ve hakâret içeren yorumlar yasaktır. İhlali halinde üye siteden süresiz uzaklaştırılır.

- Adres, telefon numarası, e-mail adresi vb. gibi kişisel bilgilerin paylaşılması yasaktır.

- Reklam içerikli yorumlarda bulunmak yasaktır. Birden fazla tekrarında üye siteden uzaklaştırılır.

- Konusu Telif Haklarının ihlali kapsamına giren yorumlar her ne kadar üyenin kendisini bağlasa da, haklı talep halinde yorum siteden kaldırılır…